Zarządzanie
flotą

Optymalizacja floty

Właściwe zarządzanie flotą samochodów to nie tylko dobrze nam znane oszczędności kosztów ale również zwiększenie przychodów generowanych przez firmę.
Dlaczego optymalizacja procesu flotowego ma wpływ na przychody? Ponieważ zwiększając mobilność podnosimy efektywność pracowników.
Potrafimy to zrobić bazując na naszej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu zdobytemu na trudnym rynku zarządzania flotami samochodów.
Pamiętamy przy tym o rzeczy najważniejszej , czyli bezpieczeństwu użytkowników. 

4cars finance zarządzanie flotą analiza

Optymalizacja floty: więcej zysków, mniej problemów

4cars finance zarządzanie flotą mechanicy

Zapomnij o problemach

Proponowane przez nas rozwiązania wpływają na obniżenie szkodowości floty, a w konsekwencji otwierają możliwość do negocjacji stawek ubezpieczeniowych z towarzystwami ubezpieczeniowymi.
Decydując się na usługę zarządzania przekazujesz nam pod opiekę swoją flotę samochodów. W zamian otrzymujesz całe spektrum rozwiązań i korzyści, które pozwolą Ci zapomnieć o problemach z zarządzaniem flotą i skupić się na rozwoju Twojego biznesu.

Nasza usługa zarządzania eliminuje kłopoty związane z zarządzaniem flotą, pozwalając skoncentrować wysiłki na rozwoju firmy. Dzięki naszym rozwiązaniom będziesz w stanie zmniejszyć wskaźniki szkodowości i odblokować potencjał lepszych stawek ubezpieczeniowych. 

nasze samochody

wynajem średnioterminowy

wynajem krótkoterminowy